KONST / Litografier / Färglitografi 16185303
*
nr 1618 5303
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), daterad -89, bildmått: 28x36. Bladets mått: 38x48 cm, oramat löst blad
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 20:41:19
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Läs mer om Stefan W Igelström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hc-upplaga hors de commerce litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad stefan w igelström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5130 Färglitografi
Franco Costa (f. 1934), Italien. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:21
-
2083 Färglitografi
Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:43
-
5374 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:19
-
5370 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:12
-
7078 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:48
-
6071 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad e..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:18
*
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Läs mer om Stefan W Igelström
nr 1618 5303
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), daterad -89, bildmått: 28x36. Bladets mått: 38x48 cm, oramat löst blad
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.Läs mer om Stefan W Igelström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hc-upplaga hors de commerce litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad stefan w igelström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5130 Färglitografi
Franco Costa (f. 1934), Italien. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:21 -
2083 Färglitografi
Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:43 -
5374 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:19
-
5370 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:12 -
7078 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:48 -
6071 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad e..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:18